Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Forumumuz Yapım Aşamasındadır.. Anlayışla Karşılamanızı Bekliyoruz.

Güneşi Gördüm (2009)REPACK DVDRip TR Dublaj

YazarMesaj
LAZO

LAZO

Nerden Nerden : Trabzon
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 10/05/09
Rep Gücü Rep Gücü : 617
Rep Puanı Rep Puanı : 11
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 220
Ruh Hali* Ruh Hali* : Agresif
Hangi Takımlısın Hangi Takımlısın : TrabzonSpor

Güneşi Gördüm (2009)REPACK DVDRip TR Dublaj Empty
MesajKonu: Güneşi Gördüm (2009)REPACK DVDRip TR Dublaj   Güneşi Gördüm (2009)REPACK DVDRip TR Dublaj Icon_minitimeSalı Haz. 30, 2009 6:02 pm

Güneşi Gördüm (2009)REPACK DVDRip TR Dublaj S6hkee

Güneşi Gördüm (2009)REPACK DVDRip TR Dublaj Fmmnix

Tür : Dram
Gösterim Tarihi : 12 Mart 2009
Yönetmen : Mahsun Kırmızıgül
Senaryo : Mahsun Kırmızıgül
Görüntü Yönetmeni : Soykut Turan
Müzik : Mahsun Kırmızıgül , Yıldıray Gürgen
Yapım : 2008, Türkiye
Oyuncular : Ali Sürmeli , Altan Erkekli , Ali Tutal , Alper Kul , Buğra Gülsoy , Cem Aksakal , Cemal Toktaş , Cezmi Baskın , Cihat Tamer , Demet Evgar , Deniz Oral , Emre Kınay , Erol Demiröz , Erol Günaydın , Gülhan Tekin , Hande Subaşı , Itır Esen , Kamil Sönmez , Macit Sonkan , Mahsun Kırmızıgül , Menderes Samancılar , Murat Ünalmış , Nurseli İdiz , Sarp Apak , Şerif Sezer , Ümit Okur , Yıldız Kültür , Yiğit Özşener , Zafer Ergin , Aleyna Kala , Aslıhan Kapanşahin , Cansu Aktay , Edanur Eker , Elenur Eker , Serhat Çağlayan , Tuğse Gökhan

Mahsun Kırmızıgül’ün ikinci yönetmenlik denemesi Güneşi Gördüm, kalabalık bir ailenin filmi. Askerin emriyle köylerini boşaltan ve bir kısmı İstanbul’da şansını denerken diğerleri de umudu Norveç’e kaçmakta arayan bir aile bu. Beş kız çocuğun ardından istediği oğla sahip olan Ramo, bir oğlu askere giderken diğeri dağa çıkmış Davut, sert mizaçlı Mamo ve onun kendini hep kız gibi hissetmiş erkek kardeşi Kadri filmin merkezinde yer alıyorlar. Yine çok fazla öykü anlatıyor Kırmızıgül bize. Ama bu kez eklektik durmuyor öyküleri; hepsi bir çatı altında, aynı tema etrafında toplanıyor.

Güneşi Gördüm (2009)REPACK DVDRip TR Dublaj Gizli110
Sitemize Üye Değilseniz [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] *Forum-61*
http://www.forum-61.net.tc

Güneşi Gördüm (2009)REPACK DVDRip TR Dublaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Prenses Koruma Programi | Princess Protection Program | 2009 | DVDRip | Tr Dublaj